Namaz Vakitlerini Nasıl Takip Edebilirim? Ezan Vakti Uygulaması - WebPex.Net

Namaz Vakitlerini Nasıl Takip Edebilirim? Ezan Vakti Uygulaması

5
(3)

Android kullanıcılarının rahatlıkla ezan saatlerini takip edebilecekleri ücretsiz Ezan Vakti uygulaması Play Storede yayında!

Ezan Saatlerini Takip Etme

Günümüzde bir çok kaynaktan ezan saatleri yayınlanmakta. Fakat bu kaynaklar kendi arasında çelişki gösterdiği için bir çok kişi hangisinin doğru olduğu konusunda tereddüt yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Google Play’de yayınlanan Namaz Vakitleri uygulaması ile artık bu sorun tamamen ortadan kalkmış durumda. Namaz Vakitleri uygulaması ile tüm ezan saatlerinin tamamen doğru saatlerine kolaylıkla erişebileceksiniz!

Namaz Vakitleri

Namaz vakitlerini en doğru şekilde takip edebileceğiniz bu uygulama sadece o günün saatlerini değil bütün bir haftanın ezan saatlerini en doğru şekilde sizlere listeliyor!

Ayrıca yanınızda zikirmatik taşımanıza gerek kalmadan bu ezan vakitleri uygulaması ile rahatlıkla zikir çekebiliyor , zikirmatik için ayrı bir uygulama indirmek zorunda kalmıyorsunuz.

Namaz vakti uygulaması şuanlık sadece Play Store kullanıcılarına sunulmuş olup tamamen ücretsizdir. Her gün gelen yeni güncellemelerle yeni özellikler eklenen bu uygulamayı siz de kullanmak isterseniz aşağıdaki Google Play ikonuna tıklayarak kolaylıkla indirebilirsiniz.

Gönderiyi beğendiniz mi?

Yıldızlayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama Oy 5 / 5. Oy Sonucu: 3

Oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir