Fal Nasıl Bakılır? Kahve Falı Uygulaması 2020 - WebPex.Net

Fal Nasıl Bakılır? Kahve Falı Uygulaması 2020

4
(4)

Bir çok kahve severin vazgeçilmez tutkusu olan kahve falını artık kapı kapı falcı aramadan tek bir uygulama ile baktırabiliyorsunuz!

Google Play Store’ye yeni gelmiş ve kısa sürede büyük ivme yakalamış olan Kısmettin uygulaması ile el falı , kahve falı , tarrot falı gibi bir çok fal çeşidine tek bir cihazdan ulaşabiliyorsunuz!

Fal Nasıl Bakılır?

Kısmettin uygulamasını aşağıda vermiş olduğumuz adresten Android cihazınıza indirin. Giriş sayfasında ister Facebook hesabınızla bağlanabilir ister sistemden üyelik açabilirsiniz.

Uygulama indirme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kismettin.kahvefali

Uygulamada 2 adet Kısmettin ve Nur adında falcımız var. İlk üye olduğunuzda 2 Kısmettin Coin ve 3 adet Telve veriliyor. Kısmettin’den 1 Kısmettin Coin karşılığında fal baktırabiliyorsunuz. Falcı Nur’dan ise 3 telve karşılığında fal baktırabiliyorsunuz. Falcı Nur, Falcı Kısmettin’e göre biraz daha maliyetli olsa da aşk ve iş hayatınız konusunda nokta atışı tahminler yaparak sizi şaşırtacaktır.

Uygulamada kahve falı hakkınız bittiğinde veya daha fazla hak kazanmak istediğinizde uygulama içindeki Market kısmından çok uygun fiyatlara Coin veya Telve alımı yapabiliyor , kahve falı tahminlerinizin tadını doyasıya çıkarabiliyorsunuz!

Kısmettin – Kahve Falı Uygulamasının Özellikleri

Uygulamanın diğer fal uygulamalarına göre avantajlarını sıralayacak olursak;

1 – 12 saatte bir ücretsiz çark çevirme hakkı veriyor. Bu çarkta ücretsiz kahve falından , Falcı Nur’dan ücretsiz fal hakkına kadar bir çok ödül mevcut.

2 – Her ay en çok kahve falı atan 3 kişiye çeşitli ödüller veriyor.

3 – Her güncelleme ile uygulamaya yeni özellikler ekleniyor her güncellemede daha kullanışlı bir hal oluyor.

4 – Herhangi bir teknik sıkıntı yaşandığı anda mail üzerinden kısa süre içinde teknik destek alınabiliyor.

Siz de daha fazla vakit kaybetmeden Kısmettin – Kahve Falı uygulamasını indirip hem aşk hayatınız , arkadaşlık ilişkileriniz ve iş hayatınızla ilgili bir çok bilgiye sahip olabilir hem de sürpriz ödüller kazanabilirsiniz!

Uygulama indirme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kismettin.kahvefali

Gönderiyi beğendiniz mi?

Yıldızlayarak puanlayabilirsiniz.

Ortalama Oy 4 / 5. Oy Sonucu: 4

Oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir